espati.lv

CIK bieži jāmīlējas, lai būtu LAIMĪGS attiecībās?

CIK bieži jāmīlējas, lai būtu LAIMĪGS attiecībās?

Autors: Marta Osīte
Foto: www.bigstockphoto.com
2017. gada 14. februāris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Sekss nepārprotami ir veselīgu un laimīgu attiecību sastāvdaļa. Un tici vai nē, bet tas, cik bieži mīlējies ar savu otru pusīti, var ietekmēt jūsu attiecības!

Kanādas zinātnieki veikuši interesantu pētījumu -, proti, vairāk nekā 23 gadus ilgā pētījumā, kurā piedalījās 25 000 brīvprātīgo, tika atklāts, ka, lai gan sieviete gan vīrietis izjustu gandarījumu attiecībās, pietiek ar mīlēšanos vienu reizi nedēļā. Gandrīz visi respondenti atklāja, ka gribētu, lai seksuāla rakstura attiecības viņiem būtu biežāk nekā tas ir konkrētajā brīdī, tomēr attiecību kvalitāti tas neietekmējot. Tāpat, lielākā daļa pāru, kuri piedalījās pētījumā atzina, ka svarīgi ir ņemt vērā otra cilvēka vēlmes un izjūtas, kas arī ir galvenais laimīgu attiecību priekšnoteikums.

Lūk, ko par to domā latviešu vīrieši:

Artūrs (32). Pilnīgi piekrītu, ka sekss nav galvenais. Svarīgāk par to ir cieņa un rūpes par otru cilvēku. Mēs ar savu otro pusīti iepazīstamies un iemīlamies nezinot to, kāds un cik biežs būs sekss. Piekrītu, ka cilvēkam ir vēlmes (seksuālas), kuras ir jāapmierina, bet tā noteikti nav laimīgu attiecību formula.

Kristaps (40). Sekss attiecībās nav viss, bet tas tomēr ir svarīgs. Īpaši tad, ja divi cilvēki laulībā ir jau vairākus gadus. Domāju, ka ja viens no diviem ar seksu nodarboties negribētu vispār, vai gribētu to darīt ļoti reti, tad nekādas labās attiecības tur būt nevar. Tad jau cilvēki var būt vienkārši draugi, nevis pāris.

Lauris (24). Piekrītu, ka labai atiecību uzturēšanai pietiek ar reizi nedēļa, bet pieļauju, ka vīriešiem tomēr to gribas biežāk. Man šķiet, ka seksam ir liela nozīme. Tas ir kaut kas intīms un privāts, ko zina tikai konkrētie divi cilvēki. Tam, cik bieži pāris mīlējas nav lielas starpības, ja vien abi attiecībās ir laimīgi.Saistītie raksti

10 izplatītākie FETIŠA veidi, kas uzbudina VĪRIEŠUS

Solis pa kreisi

5 LABĀKĀS seksa pozas SIEVIETES baudai

Mīlēties kārajiem

Sieviete + vīrietis = draudzība?Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna