espati.lv

5 tavi JAUTĀJUMI, kas var likt viņam PAZUST

5 tavi JAUTĀJUMI, kas var likt viņam PAZUST

Autors: redakcija, espati.lv
Foto: bigstockphoto.com
2009. gada 4. janvāris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt
Ja tavs mīļotais ir tā apnicis, ka viņa klātbūtne tev izraisa gluži vai alerģiju, iekal no galvas piecus jautājumus un atkārto tos pēc iespējas biežāk. Rezultāts nebūs ilgi jāgaida, un visticamāk tavs acuraugs sapakos mantiņas un pamās ardievas. Turpretī, ja tavs vīrietis tev ir svarīgāks par visu pasaulē ... iekal tos pašus jautājumus un noslēp atmiņas vistumšākajos nostūros. 

Pasmaidīsi un teiksi, ka tās ir muļķības? Nu tad patin filmu atpakaļ un padomā - cik reizes tu pēdējā laikā esi uzdevusi savam dārgajam kādu vai vairākus no šiem jautājumiem? Var gadīties, ka pati būsi pārsteigta par sevi un saviem paradumiem.

Vai tu mani mīli?
Ja vīrietis patiešām mīl, tad viņš labprātīgi ar šo informāciju padalīsies. Ja vīrietis nemīl, viņš vairs tev blakus neatradīsies. Toties tavu uzbrukumu rezultātā no viņa deguna apakšas izspiestais visai maz atšķirsies no (labākajā gadījumā es nezinu). Un, ja pēc šī jautājuma sekos vēl nākamie - „Kad tu mani iemīlēji?”, „Cik ļoti tu mani mīli?” utt., jūsu attiecības var lēnām sākt norakstīt. Šādi jautājumi ir metodiski un trāpīgi sitieni pa vīrieša psihi, kas vienā dienā var arī neizturēt.

Par ko tu pašreiz domā?
Reti bezjēdzīgs jautājums, turklāt, pietiekoši bieži atkārtots, tas var nokaitināt jebkuru cilvēcisku būtni, neatkarīgi no dzimuma. Un vienmēr padomā - vai maz gribi zināt atbildi?

Mīļais, tu taču gribi bērniņus?
Protams, ja tu nepārprotami alksti nogalināt visu to romantiku, kas, iespējams, ir sakrājusies tava vīrieša sirdī, tad jautā, cik daudz pēcnācēju viņš vēlētos tuvākajā laikā. Lūdz Dievu, lai tavam draugam būtu laba humora izjūta, citādāk aizrīšanās ar zupu vai, sliktākajā gadījumā, sirdstrieka ir garantēta. Tāpēc, ja precēties vēl neesi aicināta, atstāj šo tēmu draudzeņu sarunām.

Es esmu tāda nejēga (neglītene, resna, kaulaina...)?! (jautājoši apgalvojošā tonī)
Pirmkārt, kad vīrieši izdzird tāda tipa frāzi, viņi instinktīvi saprot, ka kaut kas ar tavu pašnovērtējumu nav īsti kārtībā. Bet sieviete, kas pati sevi neciena un nemīl, vīriešu acīs zaudē savu vērtību, kā rezultātā pret viņu sāk izturēties pavirši un neuzmanīgi. Otrkārt, vīriešiem bieži ir raksturīgi neiedziļināties lietu būtībā. Piemēram, ja viņam saka, ka viņš ir skaists, gudrs un seksīgs, viņš tam tic. Tieši tāpat viņš tic, kad izdzird: „Es esmu drausmīga nepraša (neveiksminiece utt.). Īsāk sakot, ja negribi grūst viņa degunu savos trūkumos, klusē par tiem.

Kad mēs precēsimies? (vai - mani jau neviens negrib precēt/neprec). Ja vīrietis gribēs, viņš tevi apprecēs. Ja negribēs - uzdodot šo vai visus iepriekš minētos jautājumus, tu noteikti nepanāksi viņa domu maiņu. Šis, tāpat kā pirmais - mīlēšanas - jautājums ir visai neauglīgs. Jo - ko gan tu ceri dzirdēt? Gaidi bildinājumu - ja būs lemts, tu to saņemsi arī bez īdēšanas par to, ka tas kaut kur kavējas.

Saistītie raksti

Zviedru ģimenīte – kas tā tāda?

8 MULSINOŠI brīži GULTĀ - kad notiek tā, kā nebija plānots

Oriģinālas ziedu rotas

Kā ATŠŪT VĪRIETI – 3 pieredzes stāsti

Kā sarunāties ar VĪRIETI, lai viņš tevi SAPRASTU - 7 likumiPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

Maigums, 2009. gada 5. janvāris, 14:28

Piektais jautājums: "Kad mēs precēsimies?"

Ziņot par nekorektu komentāru
zebest, 2009. gada 6. janvāris, 09:51

Un vēl - nopirksi man, lūdzu, to un to? :)

Ziņot par nekorektu komentāru
zemuudene, 2009. gada 6. janvāris, 13:45

Man jau liekas, ka skraidot apkārt un kladzinot - ak, cik ļoti es tevi mīlu!- arī varētu panākt to, ka vīrietis satin makšķeri.

Ziņot par nekorektu komentāru
bumba (viesis), 2010. gada 28. novembris, 17:55

man reiz vīrietis nemitīgi jautāja, vai es viņu mīlot, tagad saprotu, ko viņš ar to gribēja panākt :)) panaca ar'

Ziņot par nekorektu komentāru
Ilze (viesis), 2011. gada 25. aprīlis, 20:19

tā tak nemaz nav... uz atsevišķiem indivīdiem varbūt...

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna