espati.lv

Kopā ar BIJUŠO - vai vērts mēģināt VĒLREIZ?

Kopā ar BIJUŠO - vai vērts mēģināt VĒLREIZ?

Autors: Kristīne Muhačova
Foto: bigstockphoto.com
2009. gada 5. jūnijs

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Zinām, zinām, kā tas notiek – esi pārslogota darbā, jau kuro dienu jūties bēdīgi un drūmi, viss krīt no rokām, nav ne garīgā, ne fiziskā spēka. Tā gribas, lai kāds pieglaustu un samīļotu! Šajā brīdī tu atceries, cik labi jums bija kopā. Kā gaisa tavas skumjas  un nogurums, jo blakus īstajā brīdī vienmēr bija viņš. Tomēr, pirms ņem rokā tālruni vai raksti sociālajos tīklos kādu vēstuli, padomā, vai ir vērts mēģināt vēlreiz...?

Jūs šķīrāties, jo tā jums šķita vienīgā pareizā izeja. Iet laiks, bet vientulība un sāpes nenorimst, tu šķiršanos sāc rūgti nožēlot.  Protams, krāpšanas vai vardarbības gadījumā nožēlot būtu muļķīgi, bet, ja šķiršanās iemesls bijis vienkārša raksturu nesaderība, ir dabiski, ka mazās ķibeles pazūd aizmirstībā, un atmiņā nāk tikai laimes pilnie kopīgi pavadītie brīži. Tomēr ir vērts nopietni padomāt par to, vai atgriezties pie bijušā būtu prātīgs lēmums. Pieredzes ir dažādas.

SIEVIEŠU PIEREDZES
Katrīna (27): „Nevienai no manām paziņām nav izdevies pilnvērtīgi atjaunot attiecības, atgriežoties pie bijušā, bet daudzas to ir mēģinājušas, tai skaitā arī es. Mēs ar bijušo puisi trīs reizes sākām atkal dzīvot kopā, bet nekas nesanāca, un galu galā mēs izšķīrāmies pavisam. Varu to izskaidrot tikai šādi, ka viens no mums mainījās un kļuva prātīgāks, bet otrs palika tajā pašā attīstības pakāpē.  Rezultāts? Rodas nesaprašanās un vēlme meklēt savu laimi ar citu cilvēku.”  

Anna (23): „No savas pieredzes varu teikt, ka ir vērts mēģināt vēlreiz. Mēs šķīrāmies divas reizes, jo domāju, ka ar citu puisi būšu laimīgāka. Tomēr šīs attiecības balstījās uz tukšiem vārdiem. Kad pagāja gads, es satiku savu „bijušo” un mūsu mīlestība atkal iedegās. Pašlaik mēs esam kopā, un es jūtos ļoti laimīga, gatavojamies kāzām. Bet iespējams, ka mūsu gadījums ir izņēmums...”

Natālija (31): „Visādi gadās, bet, ja tavs vīrietis ir izvirzījis tev nosacījumus, kas tev jāpilda, un tikai tad viņš atgriezīsies pie tevis, nevajag tiem pakļauties. Mēs ar bijušo vīru šķīrāmies divas reizes, bet vēlāk nonācām pie secinājuma, ka nevaram viens bez otra. Un pēdējo reizi viņš teica,  ka būs ar mieru saglābāt attiecības tikai tad, ja es izpildīšu viņa nosacījumus. Savā ziņā tas bija pārbaudes laiks. Faktiski es uz mēnesi atdevu sevi verdzībā. Pēc diviem mēnešiem es neizturēju un aizgāju. Pēc tam mūs jau juridiski noformējām laulības šķiršanu. Tādas attiecības man nav vajadzīgas un šķiršanos nenožēloju.”

Ieva (24): „Manuprāt, tas ir atkarīgs no tā, kāds bijis šķiršanās iemesls. Dažreiz, kad cilvēki šķiras, viens tomēr turpina mīlēt, un šajā gadījumā iespējams atgūt savu otro pusīti un sākt attiecības ar jaunu spēku. Ilgstošas attiecības nevar palikt bez sekām. Es agrāk arī domāju, ka ir jākoncentrējas uz nākotni, bet cilvēks, ar kuru tu esi dzīvojis kopā, kļuvis tik tuvs un mīļš, ka grūti visu aizmirst. Tāpēc ir sievietes, kuras izvēlas atjaunot vecās attiecības, nevis dibināt jaunas, jo izveidojies pieradums, no kura grūti atbrīvoties. Bet taisnība ir arī tā, ka neviens nevar ieņemt jau aizņemtu vietu.”

Tatjana (29): „Dzīvē viss ir iespējams! Lai panāktu jaunu attiecību līmeni, cilvēkiem jāmainās,  bet diemžēl to gatavs darīt tikai retais. Var arī gadīties tā, ka atmiņas par iepriekšējām nesaskaņām ir pārāk liels traucēklis, lai uzsāktu jaunu posmu. Tas ne pie kā laba nenoved, ir tikai strīdi un nevajadzīga atskatīšanās uz pagātnes nepatīkamajiem notikumiem. Tomēr es ticu, ja tas ir tavs īstais cilvēks, viss izdosies, un jūs būsiet kopā laimīgi.”

Anastasija (30): „Es domāju, ka tas ir reāli – atgriezties pie „bijušā” un mēģināt atkal. Mēs ar vīru esam tam pierādījums! Bija daudz konfliktu, vairākkārt strīdējāmies un mēģinājām viens otram pierādīt, kurš te ir galvenais. Pēc kāda laiciņa es nomierinājos, un mūsu attiecības uzlabojās – sākām kopdzīvi no jauna. Manuprāt, daudz atkarīgs tieši no sievietes.”  

Diāna (22):  „Esmu dzirdējusi tādu frāzi: „Nevajag atgriezties tur, kur bija labi”. Iespējams, tas nozīmē to, ka mēs ceram atgriezties turpat, kur mums agrāk bija tik labi, bet jāatceras, ka kaut kāda iemesla dēļ taču šķīrāmies. Iespējams, ka tas pat nav cilvēks, kuru vēlamies atgūt, bet kaut kādi apstākļi, kuros jutāmies labi. Ja apstākļi mainījušies, ar cilvēku var arī neizdoties sadzīvot.  Tāpēc nevajag sev melot un bojāt dzīvi arī otram.”

Anda (37): „Var jau būt, ka ir gadījumi, kad vērts atjaunot attiecības, bet reālajā dzīvē tāda “atgriešanās pagātnē” reti ir veiksmīga. Ja reiz šķiršanās ir notikusi, tātad tam ir bijuši nopietni iemesli. Pirms domāt par salabšanu, nepieciešams saprast, kas tie bija par iemesliem un vai tos var vienkārši pārsvītrot savā atmiņā. Bieži vien šķiršanās iemesls ir neapmierinātība ar situāciju attiecībās. Partneris negrib tavas vajadzības apmierināt vai arī šīs prasības ir pārāk augstas. Es teiktu, ka vēlreiz uzsākt attiecības nav vērts.”

VISS IR TAVĀ ZIŅĀ
Ja domu par iespēju atgriezties pie bijušā mīļotā tu nespēj izmest no prāta, pajautā sev, kas īsti tevi nomāc? Bieži vien šaubas mūs pārņem tikai tāpēc, ka šķiršanos jau neviens negaida, pēkšņi esam vienas. Nevajadzētu atjaunot neizdevušās attiecības tikai tāpēc, ka baidies no vientulības. Ja lēmums par attiecību atjaunošanu tomēr ir pieņemts, rīkojies ļoti uzmanīgi. Par nelaimi, daudzas sievietes, tiecoties ātrāk salabt, sāk darīt tādas lietas, kas neapzināti vēl vairāk attālina partneri, it sevišķi tad, ja viņas sāk pazemoties.

Ja tavs “bijušais” vēl nav atradis citu sievieti, tu vari pastāstīt par savām jūtām – un iespējams, jūsu vēlmes sakritīs. Varbūt  viņš noraidīs jebkurus mēģinājumus atjaunot attiecības, tādā gadījumā samierinies un atkāpies. Ja „bijušajam” jau ir cita partnere, labāk nejaukties attiecībās un novēlēt viņiem laimi no visas sirds. Ja viņš satika  jaunu mīlestību, tad arī tu to spēsi! Saistītie raksti

SLINKAIS sekss - 7 FORŠI veidi

Palikt KOPĀ par spīti visam – vai ir tā VĒRTS?

Sekss ar vienu vai vairākiem partneriem? I daļa

Viņš KRĀPJ, bet vainīgs NEJŪTAS it nemaz

Sievietes smarža TUR LEJĀ - cik svarīga VĪRIEŠIEM?Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

! (viesis), 2009. gada 5. jūnijs, 13:45

es mēģināšu vēlreiz!

Ziņot par nekorektu komentāru
aga (viesis), 2009. gada 5. jūnijs, 13:58

Kā tur bija par tām uzsildītajām zupām, neatceros, bet es tikai varu pateikt vienu - man uzsildīti ēdieni pat vairaķ garšo :D

Ziņot par nekorektu komentāru
Niks (viesis), 2009. gada 7. jūnijs, 17:48

Divreiz vienā un tajā pašā upes straumē neieleksi! Pat ja ir gadījumi, kad izšķiras, jo liekas cits ir labāks... tikuntā laiks iet uz priekšu un viss, kas ar mums notiek izmaina mūsu attieksmi un domāšanu! Atkarīgs arī no cilvēka jūtām... es mēģināju vēlreiz un tas bija sāpīgi, liekas pārcietu visu to sāpi kas bija šķiršanās brīdī (aiziet izlēmu es)! Arī otram ļoti sāpēja un no viņa puses tā vairāk bija kā atriebība, par to, ka es nodarīju viņam pāri... Ar citu cilvēku (aiziet izlēma viņš) mēģinot atjaunot attiecības sapratu, ka cilvēka raksturu nevar izmainīt, ja viņš ir gājējs agri vai vēlu aizies vēlreiz! Tāpēc iesaku jums visiem būt stipriem un tikt pāri bijušajām attiecībām! Viss notiek uz labu, ja nav labi, nekas vēl nav beidzies! Šie smagie pēc šķiršanās posmi ir jāpārvar un jāiet uz priekšu, lai arī tas prasa laiku un pacietību tomēr nākotne var sagādāt daudz patīkamākus un jaukākus brīžus ar citiem cilvēkiem... Domāju, ka sāpi vajag izsāpēt un pēc iespējas ātrāk atgriezties atpakaļ dzīvē, nav jēga tērēt laiku skatoties atpakaļ, paņemiet no bijušajām attiecībām labākās atmiņas un visu to skaisto, kas ir bijis un ejiet uz priekšu lai veidotu citas, varbūt labākas un skaistākas attiecības! :)

Ziņot par nekorektu komentāru
Niks (viesis), 2009. gada 9. jūnijs, 17:40

Ļoti grūti ir tad, ja vienam no partneriem vai pat abiem ir saglabājušās sāpīgas atmiņas par agrākien nodarījumiem, kuras tiek celtas gaismā un vētītas 101 reizi. Ja esi bijis vainīgs, tad nekas cits neatliek kā paciest šos pārmetumus. Protams, pirms tam jāizvērtē, vai būs pa spēkam šādu krustu uz sevi ņemt...

Ziņot par nekorektu komentāru
Dita (viesis), 2009. gada 17. jūnijs, 20:15

Ir vērts mēģināt vēlreiz. Ir vērts mainīties otra cilvēka dēļ un saprast savas kļūdas,kāpēc šāds lēmums tika pieņemts. varbūt, tās ir bijušas vienkārši kaut kādas sīkas nesaskaņas,kas patiesībā ir sīkums uz tā fona,kas ir bijis viņu starpā. Ir dažreiz nedaudz jāpārkāpj savam Ego, lai otrs cilvēks justos labāk. Ja attiecībās ir bijusi mīlestība vai jūtas kas vienojušas divus cilvēkus, tad ir jāmēģina un jācenšas tiekties uz labāko.

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  3  4  5  6  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna