espati.lv

Sieviešu uzvedība GULTĀ, kas KAITINA vīriešus

Sieviešu uzvedība GULTĀ, kas KAITINA vīriešus

Autors: www.espati.lv
Foto: shutterstock.com
2008. gada 4. decembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt
Tas, ka mēs par to nerunājam nenozīmē, ka mums tie nepiemīt. Tieši tā – arī mēs neesam bez grēka, un arī mums, izrādās, ir kaitinoši paradumi gultā un ne tikai tur. Lai saglabātu objektivitāti attiecībā pret mūsu vīriešiem, apskatīsim izplatītākās sieviešu īpašības, kas kaitina mūsu partnerus.

Pārmērīga kautrība un visa vieda pasivitāte. Kas gan vīrieti varētu kaitināt (mulsināt vai likt krist izmisumā) vairāk, kā partneres mūžīgā vēlme klusējot gulēt uz muguras. Pieņemsim, ka pāra arsenālā ir vēl divas vai trīs alternatīvās pozas brīvdienām un svētku dienām, tomēr maldīgi būtu domāt, ka šāda veida attiecības, agrāk vai vēlāk, kādam no jums nekļūs apnicīgas. Pie šī paša punkta, varam pieskaitīt dāmu vēlmi to darīt pēc saraksta vai kaut kāda plāna. Parasti guļamistabā, tumsā un zem biezās segas. Pilnīga garlaicība!

Izslēgt gaismu, mūziku, aizvilkt aizkarus… Var piekrist, ka spilgta gaisma traucēs procesa intimitātei. Tomēr gaisma nav ienaidnieks, bet gan noderīgs palīgs. Maiga sveču gaisma, kamīna liesmas radītās ēnas tikai pastiprinās romantisko atmosfēru. Kaut gan sekss spilgtā apgaismojumā vai pļavā gaišā, saulainā dienā arī nav zemē metams, tāpēc galvenais ir eksperimentēt.

Smieties un runāt. Dažas sievietes gultā ir kā ūdeni mutē ieņēmušas. Kapa klusums, nedzird ne “o”, ne “OO” un tikai ķermeņa temperatūra liecina par kaut kādām dzīvības pazīmēm. Toties ir otrs tips, kam iepriekšminēto nevarētu pārmest. Viņas nepārtraukti ķiķina un smejas, dažas, turklāt, mēdz runāt bez apstājas, izmetot iederīgas un galīgi neiederīgas piezīmes. Iederīgas tajā gadījumā, ja dāma savos komentāros nepārkāpj žanra specifiku. Tātad šobrīd tas ir sekss. Tāda veida jautājumi, kā “Tas nekas, ka mana māte atbrauks pie mums uz vakariņām?” vai “Tev vēl ilgi?” jāatstāj citiem gadījumiem.

Pievērsties blakus lietām. Ir virkne situāciju kas mēdz novērst sievietes uzmanību no galvenā. Piemēram, telefona zvans (“Hallo, Ilze? Čau, kā iet!”) vai (“Bāc!! Nagu nolauzu, atka-a-al!”) Te jāatceras, ka vīriešu patmīlībai nav saprotams, kā kaut kāds nolauzts nags, kas vakar tikai uzlikts, var būt svarīgāks par seksu.

Orgasma tēlošana. Visas sievietes, kundzes un jaunkundzes dvēselē ir aktrises, un visbiežāk šis talants izpaužas gultā. Iemesli tam ir gaužām saprotami, piemēram, padarīt mīlas rotaļas neaizmirstamas (galvenokārt viņam), ļaut viņam sajusties kā neatkārtojamam mīlniekam vai arī vienkārši tās skaisti un virtuozi nobeigt. Tikai īstam bruņiniekam, kam mīļotās jūtas nav vienaldzīgas, sekss patīk tad, kad tas patīk arī viņai. Tieši šī iemesla pēc orgasma tēlošana ir viens no paradumiem, ko vīriešiem sievietēs kaitina visvairāk.


Saistītie raksti

7 pazīmes, kas liecina – tev TRŪKST laba SEKSA!

Skūpstu ābece

10 izplatītākie FETIŠA veidi, kas uzbudina VĪRIEŠUS

Desmit fakti par un ap seksu

CIK bieži jāmīlējas, lai būtu LAIMĪGS attiecībās?Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

krik, 2008. gada 4. decembris, 16:43

Kura saprata šī raksta dzīļo domu? Ja šo rakstu būtu rakstījis vīrietis, es varbūt censtos saprast kādēļ, bet ja to uzraksta sieviete! Tad man nav skaidrs ko viņa gribēja pateikt.

Ziņot par nekorektu komentāru
shambala, 2008. gada 4. decembris, 17:13

krik, šeit būs atbilde :) http://attiecibas.espati.lv/index/view/id/234/Nenovilktas-zekes-un-ne-tikai/

Ziņot par nekorektu komentāru
krik, 2008. gada 4. decembris, 17:21

Tajā rakstā sievietes par vīriešiem, šajā rakstā sievietes par sievietēm. Tāpēc arī tāds jautājums! :)

Ziņot par nekorektu komentāru
shambala, 2008. gada 4. decembris, 18:29

nuja,šito jau visu ir teikuši vīrieši :)

Ziņot par nekorektu komentāru
Ieva_Dz, 2008. gada 5. decembris, 10:02

Vīrieši bieži vien nemaz nezin vai tu tēlo vai nē. protms teiksiet, ka tad nekas īsts ar to vīrieti nav, bet vienkārši varbūt viņam maza pieredze(sievietēs) , lai sapratu kad sieviete tēlo, kad beidz un kad nebeidz... Pierkītu mēs esam labas aktrises.

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  3  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna