espati.lv

Tavs un viņa SEKSA laiks - vai jums SASKAN?

Tavs un viņa SEKSA laiks - vai jums SASKAN?

Autors: redakcija, espati.lv
Foto: fotalia.com
2009. gada 5. marts

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Kā apgalvo seksologi, atkarībā no diennakts stundas, sievietes vienus un tos pašus glāstus uztver citādāk. Nav noslēpums, ka dažkārt vēlme pamīlēties tavu partneri pārņem brīdī, kad tu to galīgi nevēlies. Turpretī, kad laiks ir piemērots, viņš, nezin kāpēc, pagriezis muguru guļ murkšķa miegā. Lasi tālāk un uzzini, kāds tam ir iemesls un kā izpaužas tava un tava vīrieša organisma reakcijas visas diennakts garumā.

6.00 – 8.00
Viņa: Pat ja ir pamodusies, organisms vēl nav gatavs seksam. Melatonīna (miega hormona) līmenis pakāpeniski pazeminās, bet ķermeņa temperatūra pēc naktsmiera vēl nav paaugstinājusies. Dažkārt gan ir ļoti patīkami pamosties mīlējoties, galvenais, lai viņš nesteidzas.
Viņš: Tā kā testosterona līmenis vīrieša asinīs sasniedzis maksimumu, vairums tieši šajās stundās atrodas seksualitātes augstākajā punktā. Tomēr ilgstoša maigošonās viņam nav prātā. Ātrs sekss un uz darbu.

8.00 – 10.00
Viņa: Ir pilnīgi pamodusies un gatava seksam. Endorfīnu (laimes hormona) līmenis viņas asinīs ir sasniedzis maksimumu. Viņa var uzbudināties burtiski dažās minūtēs.
Viņš: Jau noskaņojies darba dienai. Testosterona līmenis ir atgriezies normas robežās.

10.00 – 12.00
Viņa: Šajās stundās viņas garšas receptori ir maksimāli jūtīgi. Tieši šobrīd viņa var gūt maksimālu baudu no orālā seksa.
Viņš: Vīriešiem dominē smadzeņu aktivitāte. Tā vietā lai nodarbotos ar aktīvu seksu, viņš priekšroku dos pārdomām, analīzei un secinājumiem.

12.00 – 14.00
Viņa: Viņas aktivitāte sasniedz maksimumu, tomēr uz seksualitāti tas neattiecas. Šajā laikā sievietei ir grūtāk atbrīvoties un koncentrēties uz mīlēšanos.
Viņš
: Noskaņots rotaļīgi. Vīrieša laimes hormons pastiprināti izdalās viņa asinīs. Viņš atbalstīs kaut ko neparastu, pat ekstrēmu un ar sajūsmu uzņems visas tavas idejas.

14.00 – 16.00

Viņa: Šajā laikā viņa ir maksimāli gatava apaugļošanai. Ilgstošiem un lēniem glāstiem viņa nav gatava, šobrīd nepieciešams ātrs, pat nedaudz dzīvniecisks sekss. Oža ir ļoti jutīga, tāpēc vīrietim ir labi jāsmaržo.
Viņš: Ap plkst. 16.00 vīrieša organisms saražo viskvalitatīvāko spermu, tāpēc šis laiks ir vispateicīgākais mazuļa ieņemšanai.

16.00 – 18.00
Viņa: Notiek aktivitātes samazināšanās. Vairums sieviešu šajās stundās glāstus labprātāk saņem nekā sniedz.
Viņš: Ir gatavs cīņai. Ar ātra un aktīva seksu palīdzību viņš atbrīvosies no noguruma un negatīvās enerģijas.

18.00 – 20.00
Viņa: Viņai ir nepieciešams uzņemt enerģiju, tāpēc gardas vakariņas būs tieši laikā.
Viņš: Sekss viņu neinteresē, jo jātiek galā ar ko svarīgāku. Pirmkārt, ir jāremdē izsalkums, otrkārt, uzņemtais jāpārstrādā.

20.00 – 22.00

Viņa: Īstais brīdis garām un ilgstošām mīlas spēlēm. Viņa spēku pilnbriedā un ir gatava ņemt iniciatīvu savās rokās. Pats labākais laiks dažādiem mīlas eksperimentiem.
Viņš: Nepaturams cīņas spars un ir gatavs izpildīt katru tavu vēlēšanos. Beidzot jūsu seksualitātes laiks pilnībā sakrīt.

22.00 – 00.00

Viņa: Tuvojoties pusnaktij viņas asinīs pieaug melatonīna līmenis. Pat ja viņa pieradusi doties gulēt vēlu, organisms pakāpeniski aizmieg un seksuālais jūtīgums samazinās. Turpretī romantiskās jūtas saasinās. Viņa vēlās pieskarties, skūpstīties un ... neko vairāk.
Viņš: Atslābinājies, bet vēl nav iemidzis. Šobrīd viņš ir gatavs ilgstošām, maigām mīlas rotaļām. Lai labi iemigtu, ir jāatbrīvojas no enerģijas pārpalikuma, un vislabāk to paveiks tieši sekss.

00.00 - 6.00
Viņa: Viņas ķermenim nepieciešama atpūta. Tomēr var taču mīlēties arī snaudā. Starp citu, daudzas sievietes, kas iepriekš nav izbaudījušas orgasmu, tieši pusnomoda stāvoklī sasniedz seksuālās baudas virsotnes. Tas saistīts ar to, ka tieši guļot mēs spējam pilnībā atbrīvoties, pats galvenais, lai partneris būtu nomodā.
Viņš: Cieši aizmidzis un pamodināt viņu ir grūti.
Saistītie raksti

Kopā ar BIJUŠO - vai vērts mēģināt VĒLREIZ?

SEKSS ir kļuvis SLIKTĀKS - kas notiek?

Sieviete + vīrietis = draudzība?

Seksa nozīme ATTIECĪBĀS: stāsta 5 VĪRIEŠI

Vai tu zini, KAD tev nepieciešams SEKSS?Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

zemuudene, 2009. gada 5. marts, 10:31

Velsn ar ārā! Bez maz sanāk tā, ka nekad nesanāk!!! Bet man, ja kas, no rītiem patīk - arī agri.

Ziņot par nekorektu komentāru
stirna, 2009. gada 5. marts, 13:36

mani no rīta piedabūt uz pamīlēšanos ir praktiski neiespējami! es no rīta vispār esmu zombijs attiecībā uz JEBKO :D

Ziņot par nekorektu komentāru
Žanete, 2009. gada 5. marts, 13:42

tā pārlasot salikās, ka viņai tur - miedziņš, mieriņš, aktivitātes mazināšanās vai vēl nesākusies aktivitāte, kamēr džekam principā gandrīz visu laiku ir ok :)

Ziņot par nekorektu komentāru
sprodziņa, 2009. gada 5. marts, 19:27

ai, neticu es šitam. :D tas manuprāt ir katram individuāli, un ne katru dienu vienādi.

Ziņot par nekorektu komentāru
Rosa, 2009. gada 6. marts, 11:53

Godīgi? Ar mani viss ir pavisam savādāk nekā šeit ir rakstīts... :)

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna